2 | KIERUNEK: Os. Zamłynie Przystanek: Słowackiego / Kalińska | Dni powszednie |
---|
4:29 | 5:04 | 5:40 | 6:04 | 6:28 | 6:43 | 7:03 | 7:23 | 7:42 | 8:02 | 8:25 | 8:45 | 9:05 | 9:25 | 9:45 | 10:05 | 10:25 | 10:45 | 11:05 | 11:25 | 11:43 | 12:05 | 12:25 | 12:45 | 13:05 | 13:25 | 13:45 | 14:05 | 14:25 | 14:45 | 15:07 | 15:27 | 15:53 | 16:13 | 16:33 | 16:53B | 17:21 | 17:51 | 18:21 | 18:51 | 19:11 | 19:51 | 20:21 | 21:01 | 21:41 | 22:44 | 23:16B | | Soboty |
---|
6:01 | 6:40 | 7:12 | 7:52 | 8:32 | 9:12 | 9:52 | 10:32 | 11:12 | 11:52 | 12:32 | 13:12 | 13:52 | 14:32 | 15:12 | 15:52 | 16:32 | 17:12 | 17:52 | 18:32 | 19:12 | 19:52 | 20:32 | 21:11 | 21:59 | 22:27B | | | | | | | Niedziele i święta |
---|
7:12 | 7:52 | 8:32 | 9:12 | 9:52 | 10:32 | 11:12 | 11:52 | 12:32 | 13:12 | 13:52 | 14:32 | 15:12 | 15:52 | 16:32 | 17:12 | 17:52 | 18:32 | 19:12 | 19:52 | 20:32 | 21:12 | 22:00 | 22:28B | B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego)
Rozkład jazdy ważny od 02.09.2023 do odwołania |
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy.
Rozkład wydrukowany 2024-03-29 16:50:51
|