4 | KIERUNEK: Os. Prędocinek Przystanek: Jana Pawła II / Sandomierska | Dni powszednie |
---|
5:17 | 5:37 | 6:07 | 6:30 | 6:50 | 7:10 | 7:30 | 7:50 | 8:11 | 8:33 | 8:53 | 9:13 | 9:33 | 9:53 | 10:13 | 10:33 | 10:53 | 11:13 | 11:33 | 11:53 | 12:13 | 12:33 | 12:53 | 13:13 | 13:33 | 13:53 | 14:15 | 14:36 | 14:56 | 15:16 | 15:36 | 15:56 | 16:16 | 16:36 | 16:56 | 17:09 | 17:36 | 18:06 | 18:36 | 19:09 | 19:49 | 20:29 | 21:08 | 21:45 | 22:25 | 23:05 | | | Soboty |
---|
6:29 | 7:09 | 7:49 | 8:29 | 9:09 | 9:49 | 10:34 | 11:14 | 11:54 | 12:34 | 13:14 | 13:54 | 14:30 | 15:10 | 15:50 | 16:30 | 17:10 | 17:50 | 18:30 | 19:10 | 19:50 | 20:30 | 21:09 | 21:47 | 22:27 | | | | | | | | Niedziele i święta |
---|
6:33 | 7:46 | 8:29 | 9:09 | 9:49 | 10:29 | 11:09 | 11:49 | 12:29 | 13:09 | 13:49 | 14:29 | 15:09 | 15:49 | 16:29 | 17:09 | 17:49 | 18:29 | 19:09 | 19:49 | 20:29 | 21:09 | 21:46 | 22:26 |
Rozkład jazdy ważny od 21.02.2024 do odwołania |
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy.
Rozkład wydrukowany 2024-03-28 12:40:46
|