5 | KIERUNEK: Pruszaków Przystanek: Lubelska / Chorzowska | Dni powszednie |
---|
5:07A | 5:29 | 5:45A | 6:05 | 6:25 | 6:45 | 7:05A | 7:25 | 7:45 | 7:57B | 8:10 | 8:30 | 8:50 | 9:10 | 9:30 | 9:50 | 10:10 | 10:30 | 10:48A | 11:10 | 11:30 | 11:50 | 12:10 | 12:30 | 12:50 | 13:10 | 13:30 | 13:50 | 14:04A | 14:24 | 14:44 | 15:04 | 15:24 | 15:44 | 16:04A | 16:24 | 16:44 | 17:04A | 17:16B | 17:34 | 18:04 | 18:34 | 18:57 | 19:37 | 20:17 | 20:57 | 21:07B | 21:37 | 22:27 | 23:07 | | | | | | | Soboty |
---|
5:18 | 6:17 | 6:57 | 7:37 | 8:17 | 8:57 | 9:37 | 10:17 | 10:57 | 11:37 | 12:17 | 12:57 | 13:37 | 14:17 | 14:57 | 15:37 | 16:17 | 16:57 | 17:37 | 18:17 | 18:57 | 19:37 | 20:17 | 20:57 | 21:09B | 21:37 | 22:27 | 23:07 | | | | | Niedziele i święta |
---|
6:17 | 6:57 | 7:37 | 8:17 | 8:57 | 9:37 | 10:17 | 10:57 | 11:37 | 12:17 | 12:57 | 13:37 | 14:17 | 14:57 | 15:37 | 16:17 | 16:57 | 17:37 | 18:17 | 18:57 | 19:37 | 20:17 | 20:57 | 21:09B | 21:37 | 22:27 | 23:07 | | | | | | A - Kurs do: Rożki B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP / Poniatowskiego)
Rozkład jazdy ważny od 02.09.2023 do odwołania |
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy.
Rozkład wydrukowany 2024-03-28 18:39:59
|