| KIERUNEK: Józefów / Szpital Przystanek: Chrobrego / Mierzejewskiego
| Dni powszednie |
---|
4:23 | 4:53 | 5:16 | 5:36 | 6:01 | 6:36 | 6:56 | 7:16 | 7:36 | 7:56 | 8:18 | 8:38 | 8:58 | 9:18 | 9:38 | 9:58 | 10:18 | 10:38 | 10:58 | 11:18 | 11:38 | 11:58 | 12:18 | 12:38 | 12:58 | 13:18 | 13:38 | 14:00 | 14:21 | 14:41 | 14:58 | 15:21 | 15:41 | 16:01 | 16:21 | 16:41 | 17:01 | 17:22 | 17:52 | 18:22 | 18:52 | 19:28 | 19:58 | 20:33 | 21:10 | 21:34 | 22:13 | 22:49 | Soboty |
---|
4:53 | 5:36 | 6:42 | 7:13 | 7:53 | 8:33 | | | | | | | | | | | | | | 17:52 | 18:32 | 19:12 | 19:52 | 20:32 | 21:09 | 21:49 | 22:52 | | | | | | Niedziele i święta |
---|
6:38 | 7:29 | 7:59 | 8:41 | | | | | | | | | | | | | | 17:51 | 18:31 | 19:11 | 19:51 | 20:31 | 21:09 | 21:49 | 22:52 | | | | | | | | C - Kurs do: Firlej / Cmentarz - najbliższy kurs
Rozkład jazdy ważny od 03.11.2023 do odwołania |
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy.
W razie niezgodności powyższych danych z rzeczywistym rozkładem prosimy o skorzystanie z poniższego linku.
|