Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku
Nawigacja:
Strona główna
ROZKŁADY
Rozkłady poszczególnych linii
Przystanki linii 13 w kierunku
Józefów / Szpital
:
Wośniki / Sadownicza
Sadownicza / Hodowlana (NŻ)
Wośniki / Szkoła (NŻ)
Wośnicka / Londyńska (NŻ)
Os. Wośniki
Sucha / Wośnicka (NŻ)
Kosowska / Sucha
Kosowska / Stasieckiego
Maratońska / Dębowa
Maratońska / Limanowskiego
1905 Roku / Obrońców
1905 Roku / Tytoniowa
1905 Roku / Kościuszki
Dw. Główny PKP / pl. Dworcowy
Beliny-Prażmowskiego / Dw. PKS
25 Czerwca / Waryńskiego
25 Czerwca / Kaufland
25 Czerwca / Skłodowskiej-Curie
25 Czerwca / Wysoka
Żwirki i Wigury / Struga
Kusocińskiego / Żwirki i Wigury
Chrobrego / Sowińskiego
Chrobrego / Mierzejewskiego
Chrobrego / Rapackiego
Mieszka I / Żółkiewskiego
Mieszka I / Królowej Jadwigi
Mieszka I / Piastowska
Mieszka I / Perzanowskiej (NŻ)
Mieszka I / Aleksandrowicza (NŻ)
Aleksandrowicza / Józefowska (NŻ)
Józefów / Szpital
Dzisiaj obowiązuje rozkład
powszedni
inny przystanek
|
inna linia
|
drukuj
KIERUNEK:
Józefów / Szpital
Przystanek:
Chrobrego / Rapackiego
kierunek przeciwny
Rozkład jazdy ważny
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy. W razie niezgodności powyższych danych z rzeczywistym rozkładem prosimy o skorzystanie z poniższego linku.
Rozkład jazdy na stronie www.mzdik.pl
[Zgłoś błąd na tej stronie]
Copyright 2000-2023 :: created by
INTEGRATO