|
|
|
|
|
Przystanki linii 2 w kierunku Os. Zamłynie: |
|
|
| KIERUNEK: Os. Zamłynie Przystanek: Słowackiego / Kwiatowa
| Dni powszednie |
---|
4:28 | 5:03 | 5:39 | 6:03 | 6:27 | 6:42 | 7:02 | 7:22 | 7:41 | 8:01 | 8:24 | 8:44 | 9:04 | 9:24 | 9:44 | 10:04 | 10:24 | 10:44 | 11:04 | 11:24 | 11:42 | 12:04 | 12:24 | 12:44 | 13:04 | 13:24 | 13:44 | 14:04 | 14:24 | 14:44 | 15:06 | 15:26 | 15:52 | 16:12 | 16:32 | | 17:20 | 17:50 | 18:20 | 18:50 | 19:10 | 19:50 | 20:20 | 21:00 | 21:40 | 22:43 | | | Soboty |
---|
6:00 | 6:39 | 7:11 | 7:51 | 8:31 | 9:11 | 9:51 | 10:31 | 11:11 | 11:51 | 12:31 | 13:11 | 13:51 | 14:31 | 15:11 | 15:51 | 16:31 | 17:11 | 17:51 | 18:31 | 19:11 | 19:51 | 20:31 | 21:10 | 21:58 | | | | | | | | Niedziele i święta |
---|
7:11 | 7:51 | 8:31 | 9:11 | 9:51 | 10:31 | 11:11 | 11:51 | 12:31 | 13:11 | 13:51 | 14:31 | 15:11 | 15:51 | 16:31 | 17:11 | 17:51 | 18:31 | 19:11 | 19:51 | 20:31 | 21:11 | 21:59 | | B - zjazd do zajezdni Borki (stałą trasą do: Dw. Główny PKP/Poniatowskiego) - najbliższy kurs
Rozkład jazdy ważny od 02.09.2023 do odwołania |
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy.
W razie niezgodności powyższych danych z rzeczywistym rozkładem prosimy o skorzystanie z poniższego linku.
|
|