Dzisiaj jest sobota, 20 kwietnia 2024 roku
Nawigacja:
Strona główna
ROZKŁADY
Rozkłady poszczególnych linii
Przystanki linii 24 w kierunku
Os. Michałów
:
Grzmucin
Grzmucin I (NŻ)
Małęczyn Stary / Leśna (NŻ)
Małęczyn Stary / Pogodna (NŻ)
Małęczyn Stary / Makowska
Małęczyn Stary / Szkolna
Janów III
Janów II
Janów I
Długojów Górny
Skaryszewska / Kmicica (NŻ)
Skaryszewska / Inspektowa (NŻ)
Słowackiego / Idalińska
Słowackiego / Gromadzka
Słowackiego / Kwiatowa
Słowackiego / Kalińska
Słowackiego / Średnia
Słowackiego / Nowogrodzka
25 Czerwca / Kaufland
25 Czerwca / Skłodowskiej-Curie
25 Czerwca / Wysoka
Żwirki i Wigury / Struga
Kusocińskiego / Żwirki i Wigury
Chrobrego / Sowińskiego
Chrobrego / Mierzejewskiego
Chrobrego / Rapackiego
Mieszka I / Żółkiewskiego
Os. Michałów
Dzisiaj obowiązuje rozkład
sobotni
inny przystanek
|
inna linia
|
drukuj
KIERUNEK:
Os. Michałów
Przystanek:
Słowackiego / Idalińska
kierunek przeciwny
Rozkład jazdy ważny
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy. W razie niezgodności powyższych danych z rzeczywistym rozkładem prosimy o skorzystanie z poniższego linku.
Rozkład jazdy na stronie www.mzdik.pl
[Zgłoś błąd na tej stronie]
Copyright 2000-2023 :: created by
INTEGRATO