Dzisiaj jest piątek, 29 marca 2024 roku
Nawigacja:
Strona główna
ROZKŁADY
Rozkłady poszczególnych linii
Przystanki linii 26 w kierunku
Myśliszewice
:
Mokra / Wernera
Wernera / Mireckiego
Struga / pl. Jagielloński
Struga / Niedziałkowskiego
Struga / 25 Czerwca
Struga / Zbrowskiego
Struga / Szklana
Os. Gołębiów I
Kozienicka / Gryczana (NŻ)
Kozienicka / Żółkiewskiego
Kozienicka / Fołtyn
Kozienicka / Lesiowska (NŻ)
Kozienicka / Północna
Rajec Poduchowny / Potkańskiego
Rajec Poduchowny / Bakalarza
Rajec Poduchowny / Pacyńska
Rajec Poduchowny / Hermanowicz
Rajec Poduchowny / Szkoła
Antoniówka I
Antoniówka / PKP
Groszowice / Kościół
Myśliszewice
Dzisiaj obowiązuje rozkład
powszedni
inny przystanek
|
inna linia
|
drukuj
KIERUNEK:
Myśliszewice
Przystanek:
Rajec Poduchowny / Szkoła
kierunek przeciwny
Rozkład jazdy ważny
Autorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe z błędów lub nieprawidłowości opublikowanego rozkładu jazdy. W razie niezgodności powyższych danych z rzeczywistym rozkładem prosimy o skorzystanie z poniższego linku.
Rozkład jazdy na stronie www.mzdik.pl
[Zgłoś błąd na tej stronie]
Copyright 2000-2023 :: created by
INTEGRATO