Dzisiaj jest wtorek, 26 maja 2020 roku
Nawigacja: Strona główna
Rozkłady poszczególnych linii
ODJAZDY Z PRZYSTANKU Reja / Wolność
Pokaż wszystkie linie odjeżdżające z tego przystanku


Dni powszednie

04:15 - 8->Os. Wośniki
04:15 - 15->Kaptur
04:31 - 8->Kierzków
04:46 - 25->Wacyn / Szpital
04:47A - 8->Os. Wośniki
05:01C - 8->Kierzków
05:02 - 17->Gołębiów / Fołtyn
05:02 - 25->Potkanów / Stalowa
05:06 - 15->Kaptur
05:08 - 25->Wacyn / Szpital
05:09 - 15->Janiszpol
05:10A - 8->Os. Wośniki
05:13 - 17->Potkanów / Stalowa
05:15 - 17->Gołębiów / Fołtyn
05:22 - 8->Kierzków
05:28 - 15->Kaptur
05:29 - 15->Janiszpol
05:29 - 17->Gołębiów / Fołtyn
05:32 - 25->Potkanów / Stalowa
05:33 - 17->Potkanów / Stalowa
05:35 - 1->Os. Południe
05:36A - 8->Os. Wośniki
05:43 - 1->Os. Gołębiów I
05:48 - 15->Kaptur
05:51 - 15->Janiszpol
05:53 - 17->Potkanów / Stalowa
05:53 - 25->Wacyn / Szpital
06:00 - 1->Os. Południe
06:00 - 17->Gołębiów / Fołtyn
06:04 - 1->Os. Gołębiów I
06:05C - 8->Kierzków
06:10 - 8->Os. Wośniki
06:10 - 15->Kaptur
06:11 - 17->Potkanów / Stalowa
06:12A - 15->Janiszpol
06:14 - 25->Potkanów / Stalowa
06:17 - 17->Gołębiów / Fołtyn
06:21 - 8->Kierzków
06:22 - 1->Os. Południe
06:23 - 1->Os. Gołębiów I
06:30 - 17->Potkanów / Stalowa
06:31A - 8->Os. Wośniki
06:31 - 15->Kaptur
06:33 - 25->Wacyn / Szpital
06:34 - 15->Janiszpol
06:34 - 17->Gołębiów / Fołtyn
06:34 - 25->Potkanów / Stalowa
06:36 - 8->Kierzków
06:38 - 1->Os. Gołębiów I
06:40 - 1->Os. Południe
06:45 - 17->Potkanów / Stalowa
06:49 - 15->Kaptur
06:49 - 17->Gołębiów / Fołtyn
06:51 - 8->Kierzków
06:52 - 8->Os. Wośniki
06:52A - 15->Janiszpol
06:53 - 1->Os. Gołębiów I
06:55 - 1->Os. Południe
07:00 - 17->Potkanów / Stalowa
07:03 - 25->Wacyn / Szpital
07:04 - 17->Gołębiów / Fołtyn
07:04 - 25->Potkanów / Stalowa
07:06 - 8->Kierzków
07:07A - 8->Os. Wośniki
07:08 - 1->Os. Gołębiów I
07:10 - 1->Os. Południe
07:10 - 15->Janiszpol
07:11 - 15->Kaptur
07:15 - 17->Potkanów / Stalowa
07:19 - 17->Gołębiów / Fołtyn
07:21 - 8->Kierzków
07:22 - 8->Os. Wośniki
07:23 - 1->Os. Gołębiów I
07:25 - 1->Os. Południe
07:25 - 15->Kaptur
07:29 - 25->Potkanów / Stalowa
07:30 - 17->Potkanów / Stalowa
07:33 - 25->Wacyn / Szpital
07:34 - 15->Janiszpol
07:34 - 17->Gołębiów / Fołtyn
07:35 - 15->Kaptur
07:36 - 8->Kierzków
07:37A - 8->Os. Wośniki
07:38 - 1->Os. Gołębiów I
07:40 - 1->Os. Południe
07:45 - 15->Kaptur
07:45 - 17->Potkanów / Stalowa
07:49 - 17->Gołębiów / Fołtyn
07:51C - 8->Kierzków
07:52 - 8->Os. Wośniki
07:53 - 1->Os. Gołębiów I
07:55 - 1->Os. Południe
07:55 - 15->Kaptur
07:59 - 15->Janiszpol
08:00 - 17->Potkanów / Stalowa
08:00 - 25->Wacyn / Szpital
08:05 - 17->Gołębiów / Fołtyn
08:05 - 25->Potkanów / Stalowa
08:07 - 8->Kierzków
08:08A - 8->Os. Wośniki
08:09 - 1->Os. Gołębiów I
08:10 - 1->Os. Południe
08:15 - 17->Potkanów / Stalowa
08:20 - 15->Janiszpol
08:20 - 15->Kaptur
08:21 - 17->Gołębiów / Fołtyn
08:23 - 8->Os. Wośniki
08:24 - 1->Os. Gołębiów I
08:24 - 8->Kierzków
08:25 - 1->Os. Południe
08:33 - 17->Potkanów / Stalowa
08:34 - 25->Wacyn / Szpital
08:38A - 15->Janiszpol
08:41 - 8->Kierzków
08:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
08:43 - 1->Os. Południe
08:43A - 8->Os. Wośniki
08:44 - 1->Os. Gołębiów I
08:50 - 15->Kaptur
08:53 - 17->Potkanów / Stalowa
08:57 - 25->Potkanów / Stalowa
09:00 - 15->Janiszpol
09:01 - 8->Kierzków
09:01 - 17->Gołębiów / Fołtyn
09:03 - 1->Os. Południe
09:03A - 8->Os. Wośniki
09:03B - 17->Potkanów / Stalowa
09:04 - 1->Os. Gołębiów I
09:04 - 25->Wacyn / Szpital
09:10 - 15->Kaptur
09:13 - 17->Potkanów / Stalowa
09:20 - 15->Janiszpol
09:21 - 8->Kierzków
09:21 - 17->Gołębiów / Fołtyn
09:23 - 1->Os. Południe
09:23 - 8->Os. Wośniki
09:24 - 1->Os. Gołębiów I
09:32 - 15->Kaptur
09:33 - 17->Potkanów / Stalowa
09:35 - 25->Wacyn / Szpital
09:36 - 25->Potkanów / Stalowa
09:40 - 15->Janiszpol
09:41 - 8->Kierzków
09:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
09:43 - 1->Os. Południe
09:43A - 8->Os. Wośniki
09:44 - 1->Os. Gołębiów I
09:50 - 15->Kaptur
09:53 - 17->Potkanów / Stalowa
10:00 - 15->Janiszpol
10:01 - 8->Kierzków
10:01 - 17->Gołębiów / Fołtyn
10:03 - 1->Os. Południe
10:03A - 8->Os. Wośniki
10:04 - 1->Os. Gołębiów I
10:10 - 15->Kaptur
10:13 - 17->Potkanów / Stalowa
10:15 - 25->Wacyn / Szpital
10:16 - 25->Potkanów / Stalowa
10:20 - 15->Janiszpol
10:21 - 8->Kierzków
10:21 - 17->Gołębiów / Fołtyn
10:23 - 1->Os. Południe
10:23 - 8->Os. Wośniki
10:24 - 1->Os. Gołębiów I
10:30 - 15->Kaptur
10:33 - 17->Potkanów / Stalowa
10:38A - 15->Janiszpol
10:41 - 8->Kierzków
10:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
10:43 - 1->Os. Południe
10:43A - 8->Os. Wośniki
10:44 - 1->Os. Gołębiów I
10:50 - 15->Kaptur
10:53 - 17->Potkanów / Stalowa
10:55 - 25->Wacyn / Szpital
10:56 - 25->Potkanów / Stalowa
11:00 - 15->Janiszpol
11:01 - 8->Kierzków
11:01 - 17->Gołębiów / Fołtyn
11:03 - 1->Os. Południe
11:03A - 8->Os. Wośniki
11:04 - 1->Os. Gołębiów I
11:10 - 15->Kaptur
11:13 - 17->Potkanów / Stalowa
11:20 - 15->Janiszpol
11:21 - 8->Kierzków
11:21 - 17->Gołębiów / Fołtyn
11:23 - 1->Os. Południe
11:23 - 8->Os. Wośniki
11:24 - 1->Os. Gołębiów I
11:32 - 15->Kaptur
11:32 - 25->Wacyn / Szpital
11:33 - 17->Potkanów / Stalowa
11:36 - 25->Potkanów / Stalowa
11:40 - 15->Janiszpol
11:41 - 8->Kierzków
11:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
11:43 - 1->Os. Południe
11:43A - 8->Os. Wośniki
11:44 - 1->Os. Gołębiów I
11:50 - 15->Kaptur
11:53 - 17->Potkanów / Stalowa
12:00 - 15->Janiszpol
12:01 - 8->Kierzków
12:01 - 17->Gołębiów / Fołtyn
12:03 - 1->Os. Południe
12:03A - 8->Os. Wośniki
12:04 - 1->Os. Gołębiów I
12:10 - 15->Kaptur
12:13 - 17->Potkanów / Stalowa
12:15 - 25->Wacyn / Szpital
12:16 - 25->Potkanów / Stalowa
12:20 - 15->Janiszpol
12:21 - 8->Kierzków
12:21 - 17->Gołębiów / Fołtyn
12:23 - 1->Os. Południe
12:23 - 8->Os. Wośniki
12:24 - 1->Os. Gołębiów I
12:30 - 15->Kaptur
12:33 - 17->Potkanów / Stalowa
12:38A - 15->Janiszpol
12:41 - 8->Kierzków
12:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
12:43 - 1->Os. Południe
12:43A - 8->Os. Wośniki
12:44 - 1->Os. Gołębiów I
12:50 - 15->Kaptur
12:53 - 17->Potkanów / Stalowa
12:58 - 15->Janiszpol
13:00 - 25->Wacyn / Szpital
13:01 - 8->Kierzków
13:01 - 17->Gołębiów / Fołtyn
13:03 - 1->Os. Południe
13:03 - 8->Os. Wośniki
13:04 - 1->Os. Gołębiów I
13:04 - 25->Potkanów / Stalowa
13:10 - 15->Kaptur
13:13 - 17->Potkanów / Stalowa
13:18 - 15->Janiszpol
13:21 - 17->Gołębiów / Fołtyn
13:23 - 1->Os. Południe
13:23A - 8->Os. Wośniki
13:24 - 1->Os. Gołębiów I
13:24 - 8->Kierzków
13:29 - 17->Potkanów / Stalowa
13:31 - 25->Potkanów / Stalowa
13:32 - 15->Kaptur
13:36 - 17->Gołębiów / Fołtyn
13:38 - 1->Os. Południe
13:38 - 8->Os. Wośniki
13:38 - 15->Janiszpol
13:40 - 1->Os. Gołębiów I
13:43 - 25->Wacyn / Szpital
13:44C - 8->Kierzków
13:44 - 17->Potkanów / Stalowa
13:50 - 15->Kaptur
13:51 - 17->Gołębiów / Fołtyn
13:53 - 1->Os. Południe
13:53A - 8->Os. Wośniki
13:55 - 1->Os. Gołębiów I
13:56 - 8->Kierzków
13:58 - 15->Janiszpol
13:59 - 17->Potkanów / Stalowa
14:01 - 25->Potkanów / Stalowa
14:08 - 8->Os. Wośniki
14:08 - 17->Gołębiów / Fołtyn
14:09 - 1->Os. Południe
14:10 - 15->Kaptur
14:12 - 1->Os. Gołębiów I
14:14 - 25->Wacyn / Szpital
14:16 - 17->Potkanów / Stalowa
14:18 - 8->Kierzków
14:18A - 15->Janiszpol
14:23A - 8->Os. Wośniki
14:24 - 17->Gołębiów / Fołtyn
14:25 - 1->Os. Południe
14:27 - 1->Os. Gołębiów I
14:31 - 15->Kaptur
14:32 - 17->Potkanów / Stalowa
14:32 - 25->Potkanów / Stalowa
14:34 - 8->Kierzków
14:38 - 8->Os. Wośniki
14:38 - 15->Janiszpol
14:39 - 17->Gołębiów / Fołtyn
14:40 - 1->Os. Południe
14:42 - 1->Os. Gołębiów I
14:44 - 25->Wacyn / Szpital
14:47 - 17->Potkanów / Stalowa
14:49 - 8->Kierzków
14:51 - 15->Kaptur
14:52 - 25->Potkanów / Stalowa
14:53A - 8->Os. Wośniki
14:54 - 17->Gołębiów / Fołtyn
14:55 - 1->Os. Południe
14:57 - 1->Os. Gołębiów I
14:58A - 15->Janiszpol
15:02 - 17->Potkanów / Stalowa
15:04 - 8->Kierzków
15:07 - 25->Potkanów / Stalowa
15:08 - 8->Os. Wośniki
15:09 - 17->Gołębiów / Fołtyn
15:10 - 1->Os. Południe
15:12 - 1->Os. Gołębiów I
15:14 - 25->Wacyn / Szpital
15:15 - 15->Kaptur
15:17 - 17->Potkanów / Stalowa
15:18 - 15->Janiszpol
15:19 - 8->Kierzków
15:23A - 8->Os. Wośniki
15:25 - 1->Os. Południe
15:27 - 1->Os. Gołębiów I
15:29 - 17->Gołębiów / Fołtyn
15:31 - 15->Kaptur
15:32 - 17->Potkanów / Stalowa
15:32 - 25->Potkanów / Stalowa
15:33C - 8->Kierzków
15:38 - 8->Os. Wośniki
15:38A - 15->Janiszpol
15:39 - 17->Gołębiów / Fołtyn
15:40 - 1->Os. Południe
15:42 - 1->Os. Gołębiów I
15:44 - 25->Wacyn / Szpital
15:47 - 17->Potkanów / Stalowa
15:49 - 8->Kierzków
15:53A - 8->Os. Wośniki
15:54 - 17->Gołębiów / Fołtyn
15:55 - 1->Os. Południe
15:55 - 15->Kaptur
15:57 - 1->Os. Gołębiów I
15:57 - 25->Potkanów / Stalowa
15:58 - 15->Janiszpol
16:02 - 17->Potkanów / Stalowa
16:04 - 8->Kierzków
16:08 - 8->Os. Wośniki
16:09 - 17->Gołębiów / Fołtyn
16:10 - 1->Os. Południe
16:11 - 15->Kaptur
16:12 - 1->Os. Gołębiów I
16:14 - 25->Wacyn / Szpital
16:19 - 8->Kierzków
16:20 - 15->Janiszpol
16:20 - 17->Potkanów / Stalowa
16:25 - 1->Os. Południe
16:27 - 1->Os. Gołębiów I
16:29 - 17->Gołębiów / Fołtyn
16:32 - 25->Potkanów / Stalowa
16:34 - 8->Kierzków
16:35 - 15->Kaptur
16:35 - 17->Potkanów / Stalowa
16:38 - 8->Os. Wośniki
16:42 - 1->Os. Gołębiów I
16:45 - 1->Os. Południe
16:46C - 8->Kierzków
16:48 - 25->Wacyn / Szpital
16:49 - 17->Gołębiów / Fołtyn
16:50 - 15->Janiszpol
16:55 - 8->Os. Wośniki
16:55 - 17->Potkanów / Stalowa
16:59 - 1->Os. Gołębiów I
17:02 - 25->Potkanów / Stalowa
17:04 - 1->Os. Południe
17:05 - 8->Kierzków
17:06 - 17->Gołębiów / Fołtyn
17:10 - 15->Kaptur
17:13B - 1->Os. Południe
17:13 - 17->Potkanów / Stalowa
17:17 - 8->Os. Wośniki
17:17 - 25->Wacyn / Szpital
17:18 - 15->Janiszpol
17:21B - 17->Potkanów / Stalowa
17:24 - 17->Gołębiów / Fołtyn
17:25 - 1->Os. Gołębiów I
17:25 - 8->Kierzków
17:33 - 1->Os. Południe
17:38 - 15->Kaptur
17:41 - 17->Potkanów / Stalowa
17:43B - 1->Os. Południe
17:45C - 8->Kierzków
17:48 - 15->Janiszpol
17:50 - 8->Os. Wośniki
17:51B - 17->Potkanów / Stalowa
17:53 - 17->Gołębiów / Fołtyn
17:55 - 1->Os. Gołębiów I
17:55 - 25->Wacyn / Szpital
17:56 - 25->Potkanów / Stalowa
18:03 - 1->Os. Południe
18:07 - 8->Os. Wośniki
18:08 - 15->Kaptur
18:10 - 8->Kierzków
18:11 - 17->Potkanów / Stalowa
18:23A - 15->Janiszpol
18:25 - 1->Os. Gołębiów I
18:26 - 25->Potkanów / Stalowa
18:29 - 17->Gołębiów / Fołtyn
18:33 - 1->Os. Południe
18:35 - 25->Wacyn / Szpital
18:36 - 8->Kierzków
18:41 - 17->Potkanów / Stalowa
18:43 - 15->Kaptur
18:47 - 8->Os. Wośniki
18:51 - 17->Gołębiów / Fołtyn
18:53 - 15->Janiszpol
18:55 - 1->Os. Gołębiów I
19:03 - 1->Os. Południe
19:06 - 8->Kierzków
19:07A - 8->Os. Wośniki
19:11 - 17->Potkanów / Stalowa
19:13 - 15->Kaptur
19:15 - 25->Wacyn / Szpital
19:20 - 25->Potkanów / Stalowa
19:21 - 17->Gołębiów / Fołtyn
19:23 - 15->Janiszpol
19:25 - 1->Os. Gołębiów I
19:33 - 1->Os. Południe
19:36 - 8->Kierzków
19:40 - 8->Os. Wośniki
19:41 - 17->Potkanów / Stalowa
19:43 - 15->Kaptur
19:46 - 25->Potkanów / Stalowa
19:51 - 17->Gołębiów / Fołtyn
19:53 - 15->Janiszpol
19:55 - 1->Os. Gołębiów I
19:55 - 25->Wacyn / Szpital
20:03 - 1->Os. Południe
20:06 - 8->Kierzków
20:11 - 17->Potkanów / Stalowa
20:13 - 15->Kaptur
20:15A - 8->Os. Wośniki
20:21 - 17->Gołębiów / Fołtyn
20:23A - 15->Janiszpol
20:25 - 1->Os. Gołębiów I
20:26 - 25->Potkanów / Stalowa
20:33 - 1->Os. Południe
20:35 - 25->Wacyn / Szpital
20:36 - 8->Kierzków
20:41 - 17->Potkanów / Stalowa
20:43 - 15->Kaptur
20:45 - 8->Os. Wośniki
20:51 - 17->Gołębiów / Fołtyn
20:53 - 15->Janiszpol
20:55 - 1->Os. Gołębiów I
21:02 - 1->Os. Południe
21:05 - 8->Kierzków
21:06 - 25->Potkanów / Stalowa
21:08 - 17->Potkanów / Stalowa
21:11 - 15->Kaptur
21:13 - 25->Wacyn / Szpital
21:17A - 8->Os. Wośniki
21:23 - 17->Gołębiów / Fołtyn
21:24 - 1->Os. Gołębiów I
21:29 - 17->Potkanów / Stalowa
21:32 - 1->Os. Południe
21:37 - 15->Janiszpol
21:40 - 15->Kaptur
21:42 - 8->Kierzków
21:47A - 8->Os. Wośniki
21:53 - 25->Potkanów / Stalowa
21:57 - 17->Gołębiów / Fołtyn
21:59 - 17->Potkanów / Stalowa
22:04 - 25->Wacyn / Szpital
22:12 - 1->Os. Południe
22:15 - 1->Os. Gołębiów I
22:22 - 8->Os. Wośniki
22:27 - 25->Potkanów / Stalowa
22:29 - 8->Kierzków
22:34 - 17->Potkanów / Stalowa
22:37 - 15->Janiszpol
22:38 - 17->Gołębiów / Fołtyn
22:43 - 15->Kaptur
22:44 - 25->Wacyn / Szpital
22:48 - 1->Os. Gołębiów I
22:50 - 1->Os. Południe
23:02A - 8->Os. Wośniki
23:07 - 8->Kierzków
23:11B - 17->Potkanów / Stalowa
23:20B - 1->Os. Południe

Soboty

05:16 - 25->Potkanów / Stalowa
05:18 - 8->Kierzków
05:23 - 8->Os. Wośniki
05:27 - 17->Potkanów / Stalowa
05:49 - 25->Potkanów / Stalowa
05:59 - 17->Gołębiów / Fołtyn
06:13 - 8->Os. Wośniki
06:20A - 15->Janiszpol
06:23 - 25->Wacyn / Szpital
06:23 - 25->Potkanów / Stalowa
06:24 - 1->Os. Gołębiów I
06:28 - 17->Potkanów / Stalowa
06:34 - 15->Kaptur
06:34 - 17->Gołębiów / Fołtyn
06:35 - 8->Kierzków
06:39 - 1->Os. Południe
06:54 - 1->Os. Gołębiów I
06:58 - 17->Potkanów / Stalowa
06:59 - 15->Janiszpol
07:04 - 25->Wacyn / Szpital
07:09 - 1->Os. Południe
07:09 - 15->Kaptur
07:10 - 25->Potkanów / Stalowa
07:11 - 8->Os. Wośniki
07:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
07:23 - 8->Kierzków
07:24 - 1->Os. Gołębiów I
07:28 - 17->Potkanów / Stalowa
07:33 - 15->Janiszpol
07:39 - 1->Os. Południe
07:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
07:45 - 15->Kaptur
07:48 - 25->Wacyn / Szpital
07:50 - 25->Potkanów / Stalowa
07:54 - 1->Os. Gołębiów I
07:58 - 17->Potkanów / Stalowa
08:03 - 8->Os. Wośniki
08:09 - 1->Os. Południe
08:09A - 15->Janiszpol
08:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
08:19C - 8->Kierzków
08:24 - 1->Os. Gołębiów I
08:25 - 15->Kaptur
08:28 - 17->Potkanów / Stalowa
08:28 - 25->Wacyn / Szpital
08:30 - 25->Potkanów / Stalowa
08:41 - 1->Os. Południe
08:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
08:43 - 8->Os. Wośniki
08:49 - 15->Janiszpol
08:54 - 1->Os. Gołębiów I
08:58 - 17->Potkanów / Stalowa
08:59 - 8->Kierzków
09:05 - 15->Kaptur
09:08 - 25->Wacyn / Szpital
09:10 - 25->Potkanów / Stalowa
09:11 - 1->Os. Południe
09:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
09:24 - 1->Os. Gołębiów I
09:28 - 8->Os. Wośniki
09:28 - 17->Potkanów / Stalowa
09:29 - 15->Janiszpol
09:39 - 8->Kierzków
09:41 - 1->Os. Południe
09:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
09:45 - 15->Kaptur
09:48 - 25->Wacyn / Szpital
09:50 - 25->Potkanów / Stalowa
09:54 - 1->Os. Gołębiów I
09:58 - 17->Potkanów / Stalowa
10:04 - 8->Os. Wośniki
10:09 - 1->Os. Południe
10:12 - 17->Gołębiów / Fołtyn
10:14A - 15->Janiszpol
10:20 - 8->Kierzków
10:24 - 1->Os. Gołębiów I
10:27 - 15->Kaptur
10:29 - 17->Potkanów / Stalowa
10:30 - 25->Potkanów / Stalowa
10:31 - 25->Wacyn / Szpital
10:39 - 1->Os. Południe
10:42 - 17->Gołębiów / Fołtyn
10:45 - 8->Os. Wośniki
10:54 - 1->Os. Gołębiów I
10:55 - 15->Janiszpol
10:59 - 17->Potkanów / Stalowa
11:00 - 8->Kierzków
11:07 - 15->Kaptur
11:09 - 1->Os. Południe
11:10 - 25->Potkanów / Stalowa
11:11 - 25->Wacyn / Szpital
11:12 - 17->Gołębiów / Fołtyn
11:24 - 1->Os. Gołębiów I
11:25 - 8->Os. Wośniki
11:29 - 17->Potkanów / Stalowa
11:35 - 15->Janiszpol
11:39 - 1->Os. Południe
11:40 - 8->Kierzków
11:42 - 17->Gołębiów / Fołtyn
11:47 - 15->Kaptur
11:50 - 25->Potkanów / Stalowa
11:51 - 25->Wacyn / Szpital
11:54 - 1->Os. Gołębiów I
11:59 - 17->Potkanów / Stalowa
12:05 - 8->Os. Wośniki
12:09 - 1->Os. Południe
12:12 - 17->Gołębiów / Fołtyn
12:15 - 15->Janiszpol
12:20 - 8->Kierzków
12:24 - 1->Os. Gołębiów I
12:27 - 15->Kaptur
12:29 - 17->Potkanów / Stalowa
12:30 - 25->Potkanów / Stalowa
12:31 - 25->Wacyn / Szpital
12:36 - 17->Gołębiów / Fołtyn
12:39 - 1->Os. Południe
12:45 - 8->Os. Wośniki
12:54 - 1->Os. Gołębiów I
12:55A - 15->Janiszpol
12:59 - 17->Potkanów / Stalowa
13:00 - 8->Kierzków
13:07 - 15->Kaptur
13:09 - 1->Os. Południe
13:10 - 25->Potkanów / Stalowa
13:11 - 25->Wacyn / Szpital
13:12 - 17->Gołębiów / Fołtyn
13:24 - 1->Os. Gołębiów I
13:25 - 8->Os. Wośniki
13:35 - 15->Janiszpol
13:35 - 17->Potkanów / Stalowa
13:39 - 1->Os. Południe
13:40 - 8->Kierzków
13:42 - 17->Gołębiów / Fołtyn
13:46 - 15->Kaptur
13:50 - 25->Potkanów / Stalowa
13:51 - 25->Wacyn / Szpital
13:54 - 1->Os. Gołębiów I
13:59 - 17->Potkanów / Stalowa
14:04 - 8->Os. Wośniki
14:09 - 1->Os. Południe
14:12 - 15->Janiszpol
14:14 - 17->Gołębiów / Fołtyn
14:18 - 8->Kierzków
14:23 - 1->Os. Gołębiów I
14:23 - 15->Kaptur
14:28 - 17->Potkanów / Stalowa
14:30 - 25->Potkanów / Stalowa
14:38 - 25->Wacyn / Szpital
14:39 - 1->Os. Południe
14:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
14:43 - 8->Os. Wośniki
14:49 - 15->Janiszpol
14:53 - 1->Os. Gołębiów I
14:58 - 8->Kierzków
14:58 - 17->Potkanów / Stalowa
15:03 - 15->Kaptur
15:08 - 25->Wacyn / Szpital
15:09 - 1->Os. Południe
15:10 - 25->Potkanów / Stalowa
15:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
15:23 - 1->Os. Gołębiów I
15:23 - 8->Os. Wośniki
15:28 - 17->Potkanów / Stalowa
15:29A - 15->Janiszpol
15:38C - 8->Kierzków
15:39 - 1->Os. Południe
15:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
15:43 - 15->Kaptur
15:48 - 25->Wacyn / Szpital
15:50 - 25->Potkanów / Stalowa
15:53 - 1->Os. Gołębiów I
15:58 - 17->Potkanów / Stalowa
16:03 - 8->Os. Wośniki
16:09 - 1->Os. Południe
16:09 - 15->Janiszpol
16:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
16:18 - 8->Kierzków
16:23 - 1->Os. Gołębiów I
16:23 - 15->Kaptur
16:28 - 17->Potkanów / Stalowa
16:28 - 25->Wacyn / Szpital
16:30 - 25->Potkanów / Stalowa
16:39 - 1->Os. Południe
16:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
16:48 - 8->Os. Wośniki
16:49 - 15->Janiszpol
16:53 - 1->Os. Gołębiów I
16:58 - 8->Kierzków
16:58 - 17->Potkanów / Stalowa
17:03 - 15->Kaptur
17:05 - 25->Potkanów / Stalowa
17:08 - 25->Wacyn / Szpital
17:09 - 1->Os. Południe
17:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
17:23 - 1->Os. Gołębiów I
17:23 - 8->Os. Wośniki
17:28 - 17->Potkanów / Stalowa
17:29 - 15->Janiszpol
17:38 - 8->Kierzków
17:39 - 1->Os. Południe
17:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
17:43 - 15->Kaptur
17:48 - 25->Wacyn / Szpital
17:50 - 25->Potkanów / Stalowa
17:53 - 1->Os. Gołębiów I
17:58 - 17->Potkanów / Stalowa
18:03 - 8->Os. Wośniki
18:08 - 17->Gołębiów / Fołtyn
18:09 - 1->Os. Południe
18:09 - 15->Janiszpol
18:18 - 8->Kierzków
18:23 - 1->Os. Gołębiów I
18:23 - 15->Kaptur
18:28 - 17->Potkanów / Stalowa
18:28 - 25->Wacyn / Szpital
18:30 - 25->Potkanów / Stalowa
18:38 - 17->Gołębiów / Fołtyn
18:41 - 1->Os. Południe
18:43 - 8->Os. Wośniki
18:49 - 15->Janiszpol
18:53 - 1->Os. Gołębiów I
18:58 - 8->Kierzków
19:00 - 17->Potkanów / Stalowa
19:03 - 15->Kaptur
19:08 - 17->Gołębiów / Fołtyn
19:08 - 25->Wacyn / Szpital
19:10 - 25->Potkanów / Stalowa
19:11 - 1->Os. Południe
19:23 - 1->Os. Gołębiów I
19:23 - 8->Os. Wośniki
19:30 - 17->Potkanów / Stalowa
19:38 - 8->Kierzków
19:39 - 15->Janiszpol
19:41 - 1->Os. Południe
19:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
19:43 - 15->Kaptur
19:48 - 25->Wacyn / Szpital
19:50 - 25->Potkanów / Stalowa
19:53 - 1->Os. Gołębiów I
20:00 - 17->Potkanów / Stalowa
20:03 - 8->Os. Wośniki
20:09 - 1->Os. Południe
20:09A - 15->Janiszpol
20:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
20:18 - 8->Kierzków
20:23 - 1->Os. Gołębiów I
20:23 - 15->Kaptur
20:28 - 17->Potkanów / Stalowa
20:28 - 25->Wacyn / Szpital
20:30 - 25->Potkanów / Stalowa
20:39 - 1->Os. Południe
20:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
20:43 - 8->Os. Wośniki
20:49 - 15->Janiszpol
20:53 - 1->Os. Gołębiów I
20:58 - 8->Kierzków
20:58 - 17->Potkanów / Stalowa
21:02 - 15->Kaptur
21:07 - 25->Wacyn / Szpital
21:08 - 1->Os. Południe
21:09 - 17->Gołębiów / Fołtyn
21:21 - 1->Os. Gołębiów I
21:22 - 8->Os. Wośniki
21:29 - 15->Janiszpol
21:32 - 17->Potkanów / Stalowa
21:35 - 25->Potkanów / Stalowa
21:39 - 17->Gołębiów / Fołtyn
21:41 - 15->Kaptur
21:45B - 17->Potkanów / Stalowa
21:47 - 8->Kierzków
21:48 - 1->Os. Południe
22:02 - 8->Os. Wośniki
22:13 - 1->Os. Gołębiów I
22:13 - 15->Janiszpol
22:24 - 17->Potkanów / Stalowa
22:26 - 15->Kaptur
22:27 - 8->Kierzków
22:28 - 1->Os. Południe
22:35 - 17->Gołębiów / Fołtyn
22:46 - 25->Wacyn / Szpital
22:47B - 1->Os. Południe
23:07B - 17->Potkanów / Stalowa

Niedziele i święta

05:17 - 8->Kierzków
05:21 - 8->Os. Wośniki
05:26 - 17->Potkanów / Stalowa
05:58 - 17->Gołębiów / Fołtyn
06:10 - 8->Os. Wośniki
06:22 - 17->Potkanów / Stalowa
06:31 - 17->Gołębiów / Fołtyn
06:32 - 8->Kierzków
06:40 - 25->Wacyn / Szpital
06:58A - 15->Janiszpol
07:06 - 15->Kaptur
07:08 - 8->Os. Wośniki
07:11 - 1->Os. Południe
07:17 - 1->Os. Gołębiów I
07:20 - 8->Kierzków
07:33 - 15->Janiszpol
07:33 - 17->Potkanów / Stalowa
07:36 - 17->Gołębiów / Fołtyn
07:42 - 15->Kaptur
07:46 - 25->Wacyn / Szpital
07:49 - 25->Potkanów / Stalowa
07:51 - 1->Os. Południe
07:59 - 1->Os. Gołębiów I
08:00 - 8->Os. Wośniki
08:09 - 15->Janiszpol
08:18C - 8->Kierzków
08:18 - 17->Potkanów / Stalowa
08:19 - 17->Gołębiów / Fołtyn
08:25 - 15->Kaptur
08:28 - 25->Wacyn / Szpital
08:30 - 25->Potkanów / Stalowa
08:37 - 1->Os. Południe
08:40 - 1->Os. Gołębiów I
08:43 - 8->Os. Wośniki
08:49 - 15->Janiszpol
08:58 - 8->Kierzków
08:58 - 17->Potkanów / Stalowa
08:59 - 17->Gołębiów / Fołtyn
09:05 - 15->Kaptur
09:08 - 25->Wacyn / Szpital
09:10 - 25->Potkanów / Stalowa
09:17 - 1->Os. Południe
09:20 - 1->Os. Gołębiów I
09:28 - 8->Os. Wośniki
09:29A - 15->Janiszpol
09:38 - 8->Kierzków
09:38 - 17->Potkanów / Stalowa
09:39 - 17->Gołębiów / Fołtyn
09:45 - 15->Kaptur
09:48 - 25->Wacyn / Szpital
09:50 - 25->Potkanów / Stalowa
09:57 - 1->Os. Południe
10:00 - 1->Os. Gołębiów I
10:03 - 8->Os. Wośniki
10:09 - 15->Janiszpol
10:18 - 8->Kierzków
10:18 - 17->Potkanów / Stalowa
10:19 - 17->Gołębiów / Fołtyn
10:25 - 15->Kaptur
10:28 - 25->Wacyn / Szpital
10:30 - 25->Potkanów / Stalowa
10:37 - 1->Os. Południe
10:40 - 1->Os. Gołębiów I
10:43 - 8->Os. Wośniki
10:52 - 15->Janiszpol
10:58 - 8->Kierzków
10:58 - 17->Potkanów / Stalowa
10:59 - 17->Gołębiów / Fołtyn
11:05 - 15->Kaptur
11:08 - 25->Wacyn / Szpital
11:10 - 25->Potkanów / Stalowa
11:17 - 1->Os. Południe
11:20 - 1->Os. Gołębiów I
11:23 - 8->Os. Wośniki
11:32A - 15->Janiszpol
11:38 - 8->Kierzków
11:38 - 17->Potkanów / Stalowa
11:39 - 17->Gołębiów / Fołtyn
11:45 - 15->Kaptur
11:48 - 25->Wacyn / Szpital
11:50 - 25->Potkanów / Stalowa
11:57 - 1->Os. Południe
12:00 - 1->Os. Gołębiów I
12:03 - 8->Os. Wośniki
12:12 - 15->Janiszpol
12:18 - 8->Kierzków
12:18 - 17->Potkanów / Stalowa
12:25 - 15->Kaptur
12:28 - 25->Wacyn / Szpital
12:29 - 17->Gołębiów / Fołtyn
12:30 - 25->Potkanów / Stalowa
12:37 - 1->Os. Południe
12:40 - 1->Os. Gołębiów I
12:43 - 8->Os. Wośniki
12:52 - 15->Janiszpol
12:57 - 17->Potkanów / Stalowa
12:58 - 8->Kierzków
13:01 - 17->Gołębiów / Fołtyn
13:05 - 15->Kaptur
13:08 - 25->Wacyn / Szpital
13:10 - 25->Potkanów / Stalowa
13:23 - 1->Os. Gołębiów I
13:23 - 8->Os. Wośniki
13:24 - 1->Os. Południe
13:32 - 15->Janiszpol
13:33 - 17->Potkanów / Stalowa
13:38 - 8->Kierzków
13:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
13:45 - 15->Kaptur
13:48 - 25->Wacyn / Szpital
13:50 - 25->Potkanów / Stalowa
13:53 - 1->Os. Gołębiów I
13:57 - 17->Potkanów / Stalowa
14:03 - 8->Os. Wośniki
14:09 - 1->Os. Południe
14:12 - 15->Janiszpol
14:14 - 17->Gołębiów / Fołtyn
14:18 - 8->Kierzków
14:23 - 1->Os. Gołębiów I
14:24 - 15->Kaptur
14:27 - 17->Potkanów / Stalowa
14:28 - 25->Wacyn / Szpital
14:30 - 25->Potkanów / Stalowa
14:39 - 1->Os. Południe
14:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
14:43 - 8->Os. Wośniki
14:49 - 15->Janiszpol
14:53 - 1->Os. Gołębiów I
14:57 - 17->Potkanów / Stalowa
14:58 - 8->Kierzków
15:04 - 15->Kaptur
15:08 - 25->Wacyn / Szpital
15:09 - 1->Os. Południe
15:10 - 25->Potkanów / Stalowa
15:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
15:23 - 1->Os. Gołębiów I
15:23 - 8->Os. Wośniki
15:27 - 17->Potkanów / Stalowa
15:29A - 15->Janiszpol
15:38C - 8->Kierzków
15:39 - 1->Os. Południe
15:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
15:44 - 15->Kaptur
15:48 - 25->Wacyn / Szpital
15:50 - 25->Potkanów / Stalowa
15:53 - 1->Os. Gołębiów I
15:57 - 17->Potkanów / Stalowa
16:03 - 8->Os. Wośniki
16:09 - 1->Os. Południe
16:09 - 15->Janiszpol
16:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
16:18 - 8->Kierzków
16:23 - 1->Os. Gołębiów I
16:24 - 15->Kaptur
16:27 - 17->Potkanów / Stalowa
16:28 - 25->Wacyn / Szpital
16:30 - 25->Potkanów / Stalowa
16:39 - 1->Os. Południe
16:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
16:48 - 8->Os. Wośniki
16:49 - 15->Janiszpol
16:53 - 1->Os. Gołębiów I
16:57 - 17->Potkanów / Stalowa
16:58 - 8->Kierzków
17:04 - 15->Kaptur
17:05 - 25->Potkanów / Stalowa
17:08 - 25->Wacyn / Szpital
17:09 - 1->Os. Południe
17:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
17:23 - 1->Os. Gołębiów I
17:23 - 8->Os. Wośniki
17:27 - 17->Potkanów / Stalowa
17:29 - 15->Janiszpol
17:38 - 8->Kierzków
17:39 - 1->Os. Południe
17:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
17:44 - 15->Kaptur
17:48 - 25->Wacyn / Szpital
17:50 - 25->Potkanów / Stalowa
17:53 - 1->Os. Gołębiów I
17:57 - 17->Potkanów / Stalowa
18:03 - 8->Os. Wośniki
18:08 - 17->Gołębiów / Fołtyn
18:09 - 1->Os. Południe
18:09A - 15->Janiszpol
18:18 - 8->Kierzków
18:23 - 1->Os. Gołębiów I
18:24 - 15->Kaptur
18:27 - 17->Potkanów / Stalowa
18:28 - 25->Wacyn / Szpital
18:30 - 25->Potkanów / Stalowa
18:38 - 17->Gołębiów / Fołtyn
18:41 - 1->Os. Południe
18:43 - 8->Os. Wośniki
18:49 - 15->Janiszpol
18:53 - 1->Os. Gołębiów I
18:58 - 8->Kierzków
18:59 - 17->Potkanów / Stalowa
19:04 - 15->Kaptur
19:08 - 17->Gołębiów / Fołtyn
19:08 - 25->Wacyn / Szpital
19:10 - 25->Potkanów / Stalowa
19:11 - 1->Os. Południe
19:23 - 1->Os. Gołębiów I
19:23 - 8->Os. Wośniki
19:29 - 17->Potkanów / Stalowa
19:38 - 8->Kierzków
19:39 - 15->Janiszpol
19:41 - 1->Os. Południe
19:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
19:44 - 15->Kaptur
19:48 - 25->Wacyn / Szpital
19:50 - 25->Potkanów / Stalowa
19:53 - 1->Os. Gołębiów I
19:59 - 17->Potkanów / Stalowa
20:03 - 8->Os. Wośniki
20:09 - 1->Os. Południe
20:09 - 15->Janiszpol
20:11 - 17->Gołębiów / Fołtyn
20:18 - 8->Kierzków
20:23 - 1->Os. Gołębiów I
20:24 - 15->Kaptur
20:27 - 17->Potkanów / Stalowa
20:28 - 25->Wacyn / Szpital
20:30 - 25->Potkanów / Stalowa
20:39 - 1->Os. Południe
20:41 - 17->Gołębiów / Fołtyn
20:43 - 8->Os. Wośniki
20:49A - 15->Janiszpol
20:53 - 1->Os. Gołębiów I
20:57 - 17->Potkanów / Stalowa
20:58 - 8->Kierzków
21:03 - 15->Kaptur
21:07 - 25->Wacyn / Szpital
21:08 - 1->Os. Południe
21:09 - 17->Gołębiów / Fołtyn
21:20 - 8->Os. Wośniki
21:22 - 1->Os. Gołębiów I
21:29 - 15->Janiszpol
21:32 - 17->Potkanów / Stalowa
21:35 - 25->Potkanów / Stalowa
21:38 - 17->Gołębiów / Fołtyn
21:41 - 15->Kaptur
21:45B - 17->Potkanów / Stalowa
21:46 - 8->Kierzków
21:48 - 1->Os. Południe
22:00 - 8->Os. Wośniki
22:13 - 15->Janiszpol
22:14 - 1->Os. Gołębiów I
22:24 - 17->Potkanów / Stalowa
22:26 - 8->Kierzków
22:26 - 15->Kaptur
22:28 - 1->Os. Południe
22:34 - 17->Gołębiów / Fołtyn
22:47B - 1->Os. Południe
23:07B - 17->Potkanów / Stalowa
Copyright 2000-2019 :: created by midnex.pl