Dzisiaj jest środa, 20 stycznia 2021 roku
Nawigacja: Strona główna
Rozkłady poszczególnych linii
ODJAZDY Z PRZYSTANKU Malczewskiego / Wernera
Pokaż wszystkie linie odjeżdżające z tego przystanku


Dni powszednie

04:32 - 23->Malczew
04:36 - 12->Wincentów
04:46 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
04:51 - 22->Lasowice
05:05A - 23->Malczew
05:06 - 4->Os. Prędocinek
05:13 - 12->Os. Południe
05:15 - 19->Obozisko
05:16 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
05:21A - 12->Wincentów
05:22 - 19->Malenice
05:23 - 4->Firlej / Cmentarz
05:26 - 4->Os. Prędocinek
05:27 - 23->Malczew
05:33 - 22->Obozisko
05:43 - 4->Firlej / Cmentarz
05:43 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
05:46 - 4->Os. Prędocinek
05:47 - 12->Os. Południe
05:53A - 23->Malczew
05:54 - 12->Wincentów
05:54 - 19->Obozisko
06:02 - 19->Malenice
06:05 - 4->Firlej / Cmentarz
06:06 - 4->Os. Prędocinek
06:06 - 22->Lasowice
06:10 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
06:12A - 12->Wincentów
06:15A - 23->Malczew
06:20 - 12->Os. Południe
06:21 - 19->Obozisko
06:24 - 4->Firlej / Cmentarz
06:24 - 4->Os. Prędocinek
06:30 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
06:34 - 19->Malenice
06:36 - 23->Malczew
06:38 - 12->Wincentów
06:39 - 4->Firlej / Cmentarz
06:41 - 4->Os. Prędocinek
06:44 - 12->Os. Południe
06:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
06:53 - 23->Malczew
06:54 - 4->Firlej / Cmentarz
06:56 - 4->Os. Prędocinek
06:56 - 19->Obozisko
06:58 - 12->Wincentów
07:03 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:04 - 12->Os. Południe
07:04 - 19->Malenice
07:08A - 23->Malczew
07:09 - 4->Firlej / Cmentarz
07:09 - 22->Obozisko
07:11 - 4->Os. Prędocinek
07:17 - 12->Wincentów
07:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:23 - 23->Malczew
07:24 - 4->Firlej / Cmentarz
07:24 - 12->Os. Południe
07:26 - 4->Os. Prędocinek
07:26 - 19->Obozisko
07:32 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:34 - 19->Malenice
07:36 - 22->Lasowice
07:38 - 12->Wincentów
07:38 - 23->Malczew
07:39 - 4->Firlej / Cmentarz
07:41 - 4->Os. Prędocinek
07:42 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:44 - 12->Os. Południe
07:51 - 19->Obozisko
07:52 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:53 - 12->Wincentów
07:53 - 23->Malczew
07:54 - 4->Firlej / Cmentarz
07:56 - 4->Os. Prędocinek
07:59 - 12->Os. Południe
07:59 - 19->Malenice
08:03 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
08:08A - 23->Malczew
08:10 - 4->Firlej / Cmentarz
08:12 - 4->Os. Prędocinek
08:19 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
08:23 - 12->Wincentów
08:23 - 23->Malczew
08:26 - 4->Firlej / Cmentarz
08:26 - 12->Os. Południe
08:27 - 19->Obozisko
08:36 - 4->Os. Prędocinek
08:36 - 19->Malenice
08:38 - 22->Obozisko
08:40 - 23->Malczew
08:44 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
08:45B - 22->Lasowice
08:46 - 4->Firlej / Cmentarz
08:50B - 23->Malczew
08:55 - 12->Wincentów
08:56 - 4->Os. Prędocinek
09:00 - 23->Malczew
09:04 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
09:06 - 4->Firlej / Cmentarz
09:06 - 12->Os. Południe
09:06 - 19->Obozisko
09:16 - 4->Os. Prędocinek
09:16 - 19->Malenice
09:20 - 23->Malczew
09:24 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
09:26 - 4->Firlej / Cmentarz
09:35 - 12->Wincentów
09:36 - 4->Os. Prędocinek
09:40A - 23->Malczew
09:44 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
09:46 - 4->Firlej / Cmentarz
09:46 - 12->Os. Południe
09:46 - 19->Obozisko
09:56 - 4->Os. Prędocinek
09:58 - 19->Malenice
10:00 - 23->Malczew
10:04 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
10:06 - 4->Firlej / Cmentarz
10:15 - 12->Wincentów
10:16 - 4->Os. Prędocinek
10:20 - 23->Malczew
10:24 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
10:26 - 4->Firlej / Cmentarz
10:26 - 12->Os. Południe
10:26 - 19->Obozisko
10:36 - 4->Os. Prędocinek
10:38 - 19->Malenice
10:40 - 23->Malczew
10:44 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
10:46 - 4->Firlej / Cmentarz
10:55 - 12->Wincentów
10:56 - 4->Os. Prędocinek
11:00 - 23->Malczew
11:04 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
11:06 - 4->Firlej / Cmentarz
11:06 - 12->Os. Południe
11:06 - 19->Obozisko
11:16 - 4->Os. Prędocinek
11:18 - 19->Malenice
11:20 - 23->Malczew
11:24 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
11:26 - 4->Firlej / Cmentarz
11:35 - 12->Wincentów
11:36 - 4->Os. Prędocinek
11:40A - 23->Malczew
11:44 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
11:46 - 4->Firlej / Cmentarz
11:46 - 12->Os. Południe
11:46 - 19->Obozisko
11:56 - 4->Os. Prędocinek
11:56 - 19->Malenice
12:00 - 23->Malczew
12:04 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
12:06 - 4->Firlej / Cmentarz
12:15 - 12->Wincentów
12:16 - 4->Os. Prędocinek
12:20 - 23->Malczew
12:24 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
12:26 - 4->Firlej / Cmentarz
12:26 - 12->Os. Południe
12:26 - 19->Obozisko
12:36 - 4->Os. Prędocinek
12:38 - 19->Malenice
12:40 - 23->Malczew
12:44 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
12:46 - 4->Firlej / Cmentarz
12:51 - 12->Wincentów
12:59 - 4->Os. Prędocinek
13:00 - 23->Malczew
13:04 - 19->Malenice
13:04 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
13:05 - 19->Obozisko
13:06 - 4->Firlej / Cmentarz
13:16 - 12->Wincentów
13:18 - 12->Os. Południe
13:18 - 23->Malczew
13:24 - 4->Firlej / Cmentarz
13:24 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
13:27 - 4->Os. Prędocinek
13:34 - 19->Malenice
13:36 - 12->Wincentów
13:37 - 23->Malczew
13:39 - 4->Firlej / Cmentarz
13:42 - 4->Os. Prędocinek
13:42 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
13:45 - 12->Os. Południe
13:45 - 19->Obozisko
13:52 - 23->Malczew
13:54 - 4->Firlej / Cmentarz
13:56 - 12->Wincentów
13:57 - 4->Os. Prędocinek
13:57 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
14:01 - 22->Lasowice
14:04 - 19->Malenice
14:06 - 12->Os. Południe
14:09 - 23->Malczew
14:11 - 4->Firlej / Cmentarz
14:13 - 4->Os. Prędocinek
14:13 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
14:16 - 12->Wincentów
14:16 - 19->Obozisko
14:25A - 23->Malczew
14:26 - 4->Firlej / Cmentarz
14:28 - 4->Os. Prędocinek
14:28 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
14:29 - 12->Os. Południe
14:34 - 19->Malenice
14:36 - 12->Wincentów
14:40 - 23->Malczew
14:41 - 4->Firlej / Cmentarz
14:43 - 4->Os. Prędocinek
14:43 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
14:46 - 12->Os. Południe
14:46 - 19->Obozisko
14:48 - 22->Obozisko
14:55 - 23->Malczew
14:56 - 4->Firlej / Cmentarz
14:56 - 12->Wincentów
14:58 - 4->Os. Prędocinek
14:58 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
15:04 - 19->Malenice
15:06 - 12->Os. Południe
15:06 - 22->Lasowice
15:10 - 23->Malczew
15:11 - 4->Firlej / Cmentarz
15:13 - 4->Os. Prędocinek
15:13 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
15:16 - 12->Wincentów
15:16 - 19->Obozisko
15:25A - 23->Malczew
15:26 - 4->Firlej / Cmentarz
15:28 - 4->Os. Prędocinek
15:28 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
15:29 - 12->Os. Południe
15:34 - 19->Malenice
15:36 - 12->Wincentów
15:40 - 23->Malczew
15:41 - 4->Firlej / Cmentarz
15:43 - 4->Os. Prędocinek
15:43 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
15:46 - 12->Os. Południe
15:46 - 19->Obozisko
15:55 - 22->Obozisko
15:55 - 23->Malczew
15:56 - 4->Firlej / Cmentarz
15:56 - 12->Wincentów
15:58 - 4->Os. Prędocinek
15:58 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
16:04 - 19->Malenice
16:06 - 12->Os. Południe
16:10 - 23->Malczew
16:11 - 4->Firlej / Cmentarz
16:11 - 22->Lasowice
16:13 - 4->Os. Prędocinek
16:13 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
16:16 - 12->Wincentów
16:16 - 19->Obozisko
16:25A - 23->Malczew
16:26 - 4->Firlej / Cmentarz
16:26 - 12->Os. Południe
16:28 - 4->Os. Prędocinek
16:28 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
16:34 - 19->Malenice
16:41 - 4->Firlej / Cmentarz
16:41 - 12->Wincentów
16:44 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
16:46 - 12->Os. Południe
16:46 - 19->Obozisko
16:48 - 23->Malczew
16:52 - 4->Os. Prędocinek
16:58 - 22->Obozisko
17:01 - 12->Wincentów
17:03B - 23->Malczew
17:06B - 22->Lasowice
17:08 - 4->Firlej / Cmentarz
17:08 - 12->Os. Południe
17:08 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
17:10 - 19->Malenice
17:15 - 19->Obozisko
17:16 - 23->Malczew
17:20 - 4->Os. Prędocinek
17:21 - 12->Wincentów
17:32 - 12->Os. Południe
17:36 - 4->Firlej / Cmentarz
17:37 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
17:40 - 19->Malenice
17:44 - 23->Malczew
17:50 - 4->Os. Prędocinek
17:51 - 12->Wincentów
17:51 - 19->Obozisko
18:02 - 12->Os. Południe
18:02 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
18:06 - 4->Firlej / Cmentarz
18:10 - 19->Malenice
18:14A - 23->Malczew
18:20 - 4->Os. Prędocinek
18:21 - 12->Wincentów
18:30 - 19->Obozisko
18:32 - 12->Os. Południe
18:32 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
18:36 - 4->Firlej / Cmentarz
18:40 - 19->Malenice
18:44 - 23->Malczew
18:50 - 4->Os. Prędocinek
18:51 - 12->Wincentów
19:00 - 19->Obozisko
19:02 - 12->Os. Południe
19:02 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
19:06 - 4->Firlej / Cmentarz
19:10 - 19->Malenice
19:20 - 4->Os. Prędocinek
19:21 - 12->Wincentów
19:21A - 23->Malczew
19:30 - 19->Obozisko
19:32 - 12->Os. Południe
19:32 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
19:36 - 4->Firlej / Cmentarz
19:40 - 19->Malenice
19:44 - 23->Malczew
19:50 - 4->Os. Prędocinek
20:00 - 19->Obozisko
20:02 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
20:06 - 4->Firlej / Cmentarz
20:10 - 19->Malenice
20:14 - 23->Malczew
20:20 - 4->Os. Prędocinek
20:21 - 12->Wincentów
20:27 - 12->Os. Południe
20:30 - 19->Obozisko
20:32 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
20:36 - 4->Firlej / Cmentarz
20:40 - 19->Malenice
20:44 - 23->Malczew
20:50 - 4->Os. Prędocinek
20:59B - 23->Malczew
21:02 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
21:03 - 19->Obozisko
21:04 - 4->Firlej / Cmentarz
21:12 - 19->Malenice
21:19 - 4->Os. Prędocinek
21:22 - 23->Malczew
21:26 - 12->Os. Południe
21:30 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
21:32 - 12->Wincentów
21:34 - 4->Firlej / Cmentarz
21:34 - 19->Obozisko
21:46 - 19->Malenice
21:57A - 23->Malczew
22:04 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
22:09 - 19->Obozisko
22:11 - 4->Os. Prędocinek
22:18 - 4->Firlej / Cmentarz
22:25 - 19->Malenice
22:31 - 12->Os. Południe
22:32 - 12->Wincentów
22:32 - 23->Malczew
22:38 - 19->Obozisko
22:44B - 19->Malenice
22:44B - 23->Malczew
22:46 - 4->Os. Prędocinek
22:53 - 4->Firlej / Cmentarz
23:01 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
23:39B - 23->Malczew

Soboty

05:32 - 4->Firlej / Cmentarz
05:36 - 12->Wincentów
06:16 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
06:22 - 19->Obozisko
06:24 - 12->Os. Południe
06:27 - 4->Firlej / Cmentarz
06:27 - 4->Os. Prędocinek
06:29 - 19->Malenice
06:33 - 23->Malczew
06:40 - 12->Wincentów
06:46 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
06:57 - 4->Firlej / Cmentarz
06:57 - 4->Os. Prędocinek
07:03 - 23->Malczew
07:16 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:24 - 12->Os. Południe
07:26 - 19->Obozisko
07:27 - 4->Firlej / Cmentarz
07:27 - 4->Os. Prędocinek
07:32 - 19->Malenice
07:33A - 23->Malczew
07:40 - 12->Wincentów
07:46 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:57 - 4->Firlej / Cmentarz
07:57 - 4->Os. Prędocinek
08:00 - 19->Obozisko
08:03 - 23->Malczew
08:11 - 19->Malenice
08:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
08:24 - 12->Os. Południe
08:27 - 4->Firlej / Cmentarz
08:27 - 4->Os. Prędocinek
08:33 - 23->Malczew
08:38 - 19->Obozisko
08:40 - 12->Wincentów
08:42 - 4->Firlej / Cmentarz
08:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
08:56 - 19->Malenice
08:57 - 4->Firlej / Cmentarz
08:57 - 4->Os. Prędocinek
09:03 - 23->Malczew
09:12 - 4->Firlej / Cmentarz
09:12 - 4->Os. Prędocinek
09:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
09:24 - 12->Os. Południe
09:24 - 19->Obozisko
09:27 - 4->Firlej / Cmentarz
09:27 - 4->Os. Prędocinek
09:33 - 19->Malenice
09:33A - 23->Malczew
09:40 - 12->Wincentów
09:42 - 4->Firlej / Cmentarz
09:42 - 4->Os. Prędocinek
09:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
09:57 - 4->Firlej / Cmentarz
09:57 - 4->Os. Prędocinek
10:00 - 19->Obozisko
10:03 - 23->Malczew
10:10 - 12->Wincentów
10:12 - 4->Firlej / Cmentarz
10:13 - 19->Malenice
10:15 - 4->Os. Prędocinek
10:20 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
10:24 - 12->Os. Południe
10:28 - 4->Firlej / Cmentarz
10:30 - 4->Os. Prędocinek
10:35 - 23->Malczew
10:40 - 19->Obozisko
10:42 - 12->Wincentów
10:43 - 4->Firlej / Cmentarz
10:45 - 4->Os. Prędocinek
10:50 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
10:54 - 12->Os. Południe
10:55 - 19->Malenice
10:58 - 4->Firlej / Cmentarz
11:00 - 4->Os. Prędocinek
11:05 - 23->Malczew
11:12 - 12->Wincentów
11:13 - 4->Firlej / Cmentarz
11:15 - 4->Os. Prędocinek
11:20 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
11:24 - 12->Os. Południe
11:25 - 19->Obozisko
11:28 - 4->Firlej / Cmentarz
11:30 - 4->Os. Prędocinek
11:33 - 19->Malenice
11:35 - 23->Malczew
11:42 - 12->Wincentów
11:43 - 4->Firlej / Cmentarz
11:45 - 4->Os. Prędocinek
11:50 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
11:54 - 12->Os. Południe
11:58 - 4->Firlej / Cmentarz
12:00 - 4->Os. Prędocinek
12:01 - 19->Obozisko
12:05 - 23->Malczew
12:12 - 12->Wincentów
12:13 - 4->Firlej / Cmentarz
12:13 - 19->Malenice
12:15 - 4->Os. Prędocinek
12:20 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
12:24 - 12->Os. Południe
12:28 - 4->Firlej / Cmentarz
12:30 - 4->Os. Prędocinek
12:30 - 23->Malczew
12:41 - 19->Obozisko
12:42 - 12->Wincentów
12:43 - 4->Firlej / Cmentarz
12:45 - 4->Os. Prędocinek
12:50 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
12:54 - 12->Os. Południe
12:55 - 19->Malenice
12:58 - 4->Firlej / Cmentarz
13:00 - 4->Os. Prędocinek
13:05A - 23->Malczew
13:12 - 12->Wincentów
13:13 - 4->Firlej / Cmentarz
13:15 - 4->Os. Prędocinek
13:20 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
13:24 - 12->Os. Południe
13:25 - 19->Obozisko
13:28 - 4->Firlej / Cmentarz
13:30 - 4->Os. Prędocinek
13:33 - 19->Malenice
13:35 - 23->Malczew
13:42 - 12->Wincentów
13:43 - 4->Firlej / Cmentarz
13:45 - 4->Os. Prędocinek
13:50 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
13:54 - 12->Os. Południe
13:58 - 4->Firlej / Cmentarz
14:00 - 4->Os. Prędocinek
14:01 - 19->Obozisko
14:05 - 23->Malczew
14:10 - 12->Wincentów
14:11 - 19->Malenice
14:12 - 4->Firlej / Cmentarz
14:13 - 4->Os. Prędocinek
14:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
14:23 - 12->Os. Południe
14:26 - 4->Firlej / Cmentarz
14:28 - 4->Os. Prędocinek
14:33 - 23->Malczew
14:38 - 12->Wincentów
14:40 - 19->Obozisko
14:41 - 4->Firlej / Cmentarz
14:43 - 4->Os. Prędocinek
14:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
14:53 - 12->Os. Południe
14:55 - 19->Malenice
14:56 - 4->Firlej / Cmentarz
14:58 - 4->Os. Prędocinek
15:03 - 23->Malczew
15:08 - 12->Wincentów
15:11 - 4->Firlej / Cmentarz
15:13 - 4->Os. Prędocinek
15:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
15:23 - 12->Os. Południe
15:24 - 19->Obozisko
15:26 - 4->Firlej / Cmentarz
15:28 - 4->Os. Prędocinek
15:33 - 19->Malenice
15:33A - 23->Malczew
15:38 - 12->Wincentów
15:41 - 4->Firlej / Cmentarz
15:43 - 4->Os. Prędocinek
15:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
15:53 - 12->Os. Południe
15:56 - 4->Firlej / Cmentarz
15:58 - 4->Os. Prędocinek
16:00 - 19->Obozisko
16:03 - 23->Malczew
16:11 - 4->Firlej / Cmentarz
16:11 - 19->Malenice
16:13 - 4->Os. Prędocinek
16:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
16:23 - 12->Os. Południe
16:26 - 4->Firlej / Cmentarz
16:28 - 4->Os. Prędocinek
16:33 - 23->Malczew
16:38 - 12->Wincentów
16:40 - 19->Obozisko
16:43 - 4->Os. Prędocinek
16:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
16:55 - 19->Malenice
16:56 - 4->Firlej / Cmentarz
16:58 - 4->Os. Prędocinek
17:03 - 23->Malczew
17:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
17:23 - 12->Os. Południe
17:24 - 19->Obozisko
17:26 - 4->Firlej / Cmentarz
17:28 - 4->Os. Prędocinek
17:33 - 19->Malenice
17:33A - 23->Malczew
17:38 - 12->Wincentów
17:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
17:56 - 4->Firlej / Cmentarz
17:58 - 4->Os. Prędocinek
18:00 - 19->Obozisko
18:03 - 23->Malczew
18:13 - 19->Malenice
18:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
18:23 - 12->Os. Południe
18:26 - 4->Firlej / Cmentarz
18:28 - 4->Os. Prędocinek
18:33 - 23->Malczew
18:37 - 19->Obozisko
18:38 - 12->Wincentów
18:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
18:55 - 19->Malenice
18:56 - 4->Firlej / Cmentarz
18:58 - 4->Os. Prędocinek
19:03 - 23->Malczew
19:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
19:23 - 12->Os. Południe
19:24 - 19->Obozisko
19:26 - 4->Firlej / Cmentarz
19:28 - 4->Os. Prędocinek
19:33 - 19->Malenice
19:33A - 23->Malczew
19:38 - 12->Wincentów
19:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
19:56 - 4->Firlej / Cmentarz
19:58 - 4->Os. Prędocinek
20:00 - 19->Obozisko
20:03 - 23->Malczew
20:13 - 19->Malenice
20:18 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
20:23 - 12->Os. Południe
20:26 - 4->Firlej / Cmentarz
20:28 - 4->Os. Prędocinek
20:33 - 23->Malczew
20:38 - 12->Wincentów
20:38B - 23->Malczew
20:40 - 19->Obozisko
20:44B - 19->Malenice
20:48 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
20:56 - 4->Firlej / Cmentarz
20:58 - 4->Os. Prędocinek
21:08 - 23->Malczew
21:16 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
21:22 - 12->Os. Południe
21:23 - 19->Obozisko
21:29B - 23->Malczew
21:32 - 4->Firlej / Cmentarz
21:36 - 12->Wincentów
21:37 - 4->Os. Prędocinek
21:38 - 19->Malenice
22:03 - 23->Malczew
22:07 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
22:17 - 4->Firlej / Cmentarz
22:17 - 4->Os. Prędocinek
22:22 - 12->Os. Południe
22:42 - 19->Obozisko
22:47B - 23->Malczew
22:48B - 19->Malenice

Niedziele i święta

05:32 - 4->Firlej / Cmentarz
05:36 - 12->Wincentów
06:20 - 4->Os. Prędocinek
06:21 - 12->Os. Południe
06:30 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:02 - 4->Firlej / Cmentarz
07:28 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
07:30 - 4->Os. Prędocinek
07:35 - 19->Obozisko
07:36 - 12->Wincentów
07:40A - 23->Malczew
07:42 - 4->Firlej / Cmentarz
07:43 - 19->Malenice
08:09 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
08:11 - 19->Malenice
08:12 - 4->Os. Prędocinek
08:22 - 12->Os. Południe
08:22 - 23->Malczew
08:25 - 4->Firlej / Cmentarz
08:36 - 19->Obozisko
08:38 - 12->Wincentów
08:49 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
08:56 - 19->Malenice
08:58 - 4->Os. Prędocinek
09:02 - 23->Malczew
09:05 - 4->Firlej / Cmentarz
09:22 - 12->Os. Południe
09:22 - 19->Obozisko
09:25 - 4->Firlej / Cmentarz
09:29 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
09:33 - 19->Malenice
09:38 - 4->Os. Prędocinek
09:38 - 12->Wincentów
09:42 - 23->Malczew
09:45 - 4->Firlej / Cmentarz
09:58 - 4->Os. Prędocinek
09:58 - 19->Obozisko
10:05 - 4->Firlej / Cmentarz
10:08 - 12->Wincentów
10:09 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
10:13 - 19->Malenice
10:18 - 4->Os. Prędocinek
10:22 - 12->Os. Południe
10:22A - 23->Malczew
10:25 - 4->Firlej / Cmentarz
10:37 - 19->Obozisko
10:38 - 4->Os. Prędocinek
10:38 - 12->Wincentów
10:45 - 4->Firlej / Cmentarz
10:49 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
10:52 - 12->Os. Południe
10:55 - 19->Malenice
10:58 - 4->Os. Prędocinek
11:02 - 23->Malczew
11:05 - 4->Firlej / Cmentarz
11:08 - 12->Wincentów
11:18 - 4->Os. Prędocinek
11:22 - 12->Os. Południe
11:22 - 19->Obozisko
11:25 - 4->Firlej / Cmentarz
11:29 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
11:33 - 19->Malenice
11:38 - 4->Os. Prędocinek
11:38 - 12->Wincentów
11:42 - 23->Malczew
11:45 - 4->Firlej / Cmentarz
11:52 - 12->Os. Południe
11:58 - 4->Os. Prędocinek
11:58 - 19->Obozisko
12:05 - 4->Firlej / Cmentarz
12:08 - 12->Wincentów
12:09 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
12:13 - 19->Malenice
12:18 - 4->Os. Prędocinek
12:22 - 12->Os. Południe
12:25 - 4->Firlej / Cmentarz
12:28 - 23->Malczew
12:38 - 4->Os. Prędocinek
12:38 - 12->Wincentów
12:38 - 19->Obozisko
12:40 - 4->Firlej / Cmentarz
12:47 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
12:52 - 12->Os. Południe
12:55 - 4->Firlej / Cmentarz
12:55 - 19->Malenice
12:58 - 4->Os. Prędocinek
13:03 - 23->Malczew
13:08 - 12->Wincentów
13:10 - 4->Firlej / Cmentarz
13:13 - 4->Os. Prędocinek
13:17 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
13:22 - 12->Os. Południe
13:22 - 19->Obozisko
13:25 - 4->Firlej / Cmentarz
13:28 - 4->Os. Prędocinek
13:33 - 19->Malenice
13:33 - 23->Malczew
13:38 - 12->Wincentów
13:40 - 4->Firlej / Cmentarz
13:43 - 4->Os. Prędocinek
13:47 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
13:52 - 12->Os. Południe
13:55 - 4->Firlej / Cmentarz
13:58 - 4->Os. Prędocinek
13:58 - 19->Obozisko
14:03 - 23->Malczew
14:08 - 12->Wincentów
14:10 - 4->Firlej / Cmentarz
14:11 - 19->Malenice
14:13 - 4->Os. Prędocinek
14:17 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
14:22 - 12->Os. Południe
14:25 - 4->Firlej / Cmentarz
14:28 - 4->Os. Prędocinek
14:33A - 23->Malczew
14:38 - 12->Wincentów
14:38 - 19->Obozisko
14:40 - 4->Firlej / Cmentarz
14:43 - 4->Os. Prędocinek
14:47 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
14:52 - 12->Os. Południe
14:55 - 4->Firlej / Cmentarz
14:55 - 19->Malenice
14:58 - 4->Os. Prędocinek
15:03 - 23->Malczew
15:08 - 12->Wincentów
15:10 - 4->Firlej / Cmentarz
15:13 - 4->Os. Prędocinek
15:17 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
15:22 - 12->Os. Południe
15:22 - 19->Obozisko
15:25 - 4->Firlej / Cmentarz
15:28 - 4->Os. Prędocinek
15:33 - 19->Malenice
15:33 - 23->Malczew
15:38 - 12->Wincentów
15:40 - 4->Firlej / Cmentarz
15:43 - 4->Os. Prędocinek
15:46 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
15:52 - 12->Os. Południe
15:55 - 4->Firlej / Cmentarz
15:58 - 4->Os. Prędocinek
15:58 - 19->Obozisko
16:03 - 23->Malczew
16:10 - 4->Firlej / Cmentarz
16:11 - 19->Malenice
16:13 - 4->Os. Prędocinek
16:17 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
16:22 - 12->Os. Południe
16:25 - 4->Firlej / Cmentarz
16:28 - 4->Os. Prędocinek
16:33 - 23->Malczew
16:38 - 12->Wincentów
16:38 - 19->Obozisko
16:43 - 4->Os. Prędocinek
16:47 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
16:55 - 4->Firlej / Cmentarz
16:55 - 19->Malenice
16:58 - 4->Os. Prędocinek
17:03 - 23->Malczew
17:17 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
17:22 - 12->Os. Południe
17:22 - 19->Obozisko
17:25 - 4->Firlej / Cmentarz
17:28 - 4->Os. Prędocinek
17:33 - 19->Malenice
17:33A - 23->Malczew
17:38 - 12->Wincentów
17:47 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
17:55 - 4->Firlej / Cmentarz
17:58 - 4->Os. Prędocinek
17:58 - 19->Obozisko
18:03 - 23->Malczew
18:13 - 19->Malenice
18:17 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
18:22 - 12->Os. Południe
18:25 - 4->Firlej / Cmentarz
18:28 - 4->Os. Prędocinek
18:33 - 23->Malczew
18:35 - 19->Obozisko
18:38 - 12->Wincentów
18:46 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
18:55 - 4->Firlej / Cmentarz
18:55 - 19->Malenice
18:58 - 4->Os. Prędocinek
19:03 - 23->Malczew
19:17 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
19:22 - 12->Os. Południe
19:22 - 19->Obozisko
19:25 - 4->Firlej / Cmentarz
19:28 - 4->Os. Prędocinek
19:33 - 19->Malenice
19:33A - 23->Malczew
19:38 - 12->Wincentów
19:47 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
19:55 - 4->Firlej / Cmentarz
19:58 - 4->Os. Prędocinek
19:58 - 19->Obozisko
20:03 - 23->Malczew
20:13 - 19->Malenice
20:17 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
20:22 - 12->Os. Południe
20:25 - 4->Firlej / Cmentarz
20:28 - 4->Os. Prędocinek
20:33 - 23->Malczew
20:38 - 12->Wincentów
20:38 - 19->Obozisko
20:44B - 19->Malenice
20:46 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
20:55 - 4->Firlej / Cmentarz
20:58 - 4->Os. Prędocinek
21:08 - 23->Malczew
21:16 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
21:21 - 12->Os. Południe
21:23 - 19->Obozisko
21:29B - 23->Malczew
21:32 - 4->Firlej / Cmentarz
21:36 - 4->Os. Prędocinek
21:36 - 12->Wincentów
21:38 - 19->Malenice
22:03 - 23->Malczew
22:07 - 23->Wólka Klwatecka / Mroza
22:16 - 4->Os. Prędocinek
22:17 - 4->Firlej / Cmentarz
22:21 - 12->Os. Południe
22:42 - 19->Obozisko
22:47B - 23->Malczew
22:48B - 19->Malenice
Copyright 2000-2019 :: created by midnex.pl