Dzisiaj jest wtorek, 26 maja 2020 roku
Nawigacja: Strona główna
Rozkłady poszczególnych linii


Jeżeli chcesz zobaczyć rozkład jazdy autobusów odjeżdżających z konkretnego przystanku, wybierz jego nazwę z poniższej listy. Po wybraniu nazwy wyświetli się lista linii (numer i kierunek jazdy). Wybierz interesującą Cię linię, żeby zobaczyć jej rozkład jazdy z danego przystanku.

Wybierz przystanek:

11 Listopada / Sportowa
11 Listopada / Starowolska
11 Listopada / Zbrowskiego (NŻ)
11 Listopada / Żwirki i Wigury
1905 Roku / Kościuszki
1905 Roku / Obrońców
1905 Roku / Tytoniowa

25 Czerwca / Kaufland
25 Czerwca / Skłodowskiej-Curie
25 Czerwca / Struga
25 Czerwca / Wysoka

Aleksandrowicza / Józefowska (NŻ)
Aleksandrowicza / Warszawska (NŻ)
Antoniówka
Antoniówka / stacja PKP

Beliny-Prażmowskiego / Dw. PKS
Bielicha I
Bielicha II
Bielicha III
Brata Alberta / Michalczewskiego
Brata Alberta / Ostrowiecka
Bulwarowa / Długa
Bulwarowa / Pośrednia (NŻ)

Cerekiew / Cmentarz
Cerekiew / Kościół
Cerekiew I (NŻ)
Chłodna / Folwarczna
Chłodna / Równa
Chorzowska / Wrocławska (NŻ)
Chorzowska I (NŻ)
Chrobrego / Czysta
Chrobrego / Kusocińskiego
Chrobrego / Mierzejewskiego
Chrobrego / Rapackiego
Chrobrego / Sowińskiego
Cymerysa-Kwiatkowskiego / Błotnia
Cymerysa-Kwiatkowskiego / Placowa
Czarnieckiego / Zielona
Czarnoleska / Urszuli
Czarnoleska / Wierzbicka

Dębowa / Maratońska
Długojowska / Miedziana (NŻ)
Długojowska / Odrodzenia
Długojów Górny
Dworzec PKP

Energetyków / Brzustowska (NŻ)
Energetyków / Gajl (NŻ)
Energetyków / Nowa Wola Gołębiowska
Energetyków / Stara Wola Gołębiowska
Energetyków / Żółkiewskiego (NŻ)

Firlej / Cmentarz
Folwarczna / Chłodna
Folwarczna / Iglasta
Folwarczna / Mokra (NŻ)
Fołtyn I (NŻ)

Gajl / Elektrociepłownia
Gajowa / Łączna
Główna / Klonowica (NŻ)
Główna / Krucza
Godowska / Godna (NŻ)
Godowska / Wiejska (NŻ)
Godowska I (NŻ)
Godów
Golędzin
Golędzin I
Golędzin II
Gołębiów / Fołtyn
Gołębiów / Holszańskiej
Górna / Słowackiego (NŻ)
Groszowice
Grzebieniowa / Źródłowa
Grzecznarowskiego / Galeria Feniks
Grzecznarowskiego / Jana Pawła II (NŻ)
Grzecznarowskiego / Osiedlowa
Grzecznarowskiego / Śląska
Grzecznarowskiego / Świerkowa
Grzmucin
Grzmucin I (NŻ)

Halinów

Idalin
Idalińska / Wiertnicza

Jana Pawła II / Grzecznarowskiego
Jana Pawła II / Michalczewskiego
Jana Pawła II / Sandomierska
Janiszew
Janiszew I (NŻ)
Janiszpol
Janów I
Janów II
Janów III
Józefów / Szpital

Kaptur
Kasztelańska / Jagienki
Kasztelańska / Warszawska
Kaszubska / Lubelska (NŻ)
Kaszubska / Puławska
Kelles-Krauza / 25 Czerwca
Kielecka / Arbiter (NŻ)
Kielecka / Garbarska (NŻ)
Kielecka / Halinowska
Kielecka / Kierzkowska
Kielecka / Marglowa
Kielecka / Mostowa (NŻ)
Kielecka / Przytycka
Kielecka / Skrajna (NŻ)
Kielecka / Wolanowska
Kielecka / Wośnicka
Kierzków
Kilińskiego / Focha
Kilińskiego / Urząd Miejski
Klwatecka / Błędowska
Klwatecka / Sznajdra (NŻ)
Klwatecka / Warszawska
Kochanowskiego / Lubelska (NŻ)
Kończyce-Kolonia
Kosowska / Stasieckiego
Kosowska / Sucha
Kosów
Kościuszki / Planty
Kozienicka / Bakalarza
Kozienicka / Fołtyn
Kozienicka / Gryczana (NŻ)
Kozienicka / Hermanowicz
Kozienicka / Lesiowska (NŻ)
Kozienicka / Pacyńska
Kozienicka / Potkańskiego
Kozienicka / Północna
Kozienicka / Żółkiewskiego
Kusocińskiego / Chrobrego
Kusocińskiego / Żwirki i Wigury

Langiewicza / al. Róż (NŻ)
Langiewicza / Osiowa
Lasowice
Lasowice I
Lekarska / Szpital
Limanowskiego / Sucha
Limanowskiego / Chopina
Limanowskiego / Cmentarz
Limanowskiego / Lustrzana
Limanowskiego / Maratońska
Limanowskiego / Młodzianowska
Limanowskiego / MOPS
Limanowskiego / Toruńska
Limanowskiego / Wałowa
Listopadowa / al. Róż (NŻ)
Lubelska / Chorzowska
Lubelska / Kaszubska
Lubelska / Szczecińska

Łukasika / Kijewskiej

Makowiec
Makowiec / Armii Krajowej
Makowiec / Kościelna
Malczew
Malczewskiego / Kelles-Krauza
Malczewskiego / Wernera
Malczewskiej / Langiewicza
Malenice
Malenicka / Poziomkowa (NŻ)
Malenicka / Rzeckiego (NŻ)
Malenicka / Szkoła
Malenicka I
Małęczyn Nowy
Małęczyn Nowy / Cmentarz
Małęczyn Nowy / Kościelna
Małęczyn Nowy I (NŻ)
Małęczyn Stary / Leśna (NŻ)
Małęczyn Stary / Makowska
Małęczyn Stary / Pogodna (NŻ)
Małęczyn Stary / Szkolna
Małęczyn Stary / Ziembickiego
Maratońska / Dębowa
Maratońska / Limanowskiego
Maratońska / Podhalańska (NŻ)
Mariacka / Sedlaka
Mazowiecka / Laskowa
Michalczewskiego / Brata Alberta
Michalczewskiego / Jana Pawła II
Mickiewicza / Katedra
Miedziana / Długojowska (NŻ)
Mieszka I / Aleksandrowicza (NŻ)
Mieszka I / Królowej Jadwigi
Mieszka I / Perzanowskiej (NŻ)
Mieszka I / Piastowska
Mieszka I / Żółkiewskiego
Milejowice / Cerekiewska
Milejowice / Jaworowa
Milejowice / Kasztanowa
Mireckiego / Reja
Mireckiego / Wernera
Młodocin Mniejszy I
Młodzianowska / Gazowa
Mokra / Wernera
Myśliszewice

Narutowicza / Kościuszki
Narutowicza / Podwalna
Natolin / Szkoła (NŻ)
Natolin I (NŻ)
Nowa Wola Gołębiowska / Potkańskiego
Nowa Wola Gołębiowska I
Nowa Wola Gołębiowska II

Obozisko
Ofiar Firleja / Barlickiego (NŻ)
Ofiar Firleja / Gombrowicza
Ofiar Firleja / Warszawska
Okulickiego / Polna
Okulickiego / Przeskok
Okulickiego / Rondo
Os. Gołębiów I
Os. Gołębiów II / Paderewskiego
Os. Gołębiów II / Sempołowskiej
Os. Michałów
Os. Południe
Os. Prędocinek
Os. Wośniki
Os. Zamłynie
Osiowa / Krańcowa
Osiowa / Langiewicza

Paderewskiego / Sempołowskiej
PCK / Grzecznarowskiego
Pileckiego / Kelles-Krauza
Polna / Równa
Południowa / Wiejska
Pomorska / Szczecińska (NŻ)
Poniatowskiego / Dworzec PKP
Potkanowska / Kłosowa (NŻ)
Potkanowska / Starokrakowska (NŻ)
Potkanowska / Żelazna (NŻ)
Potkanów / Stalowa
Potkańskiego / Podleśna
Pruszaków
Przejazd / Idalińska
Przytycka / Malczewskiej (NŻ)
Przytycka / Uniwersytecka

Rajec / Szkoła
Rajec Szlachecki I
Rajec Szlachecki II
Rajec Szlachecki III
Rapackiego / Chrobrego
Rapackiego / Sempołowskiej
Reja / Wolność
Rodziny Winczewskich / Warszawska
Rożki
Rożki I
Rzeszowska / Idalińska

Sadków
Sadków / Kościół (NŻ)
Sadków / Lotnisko
Sadków I (NŻ)
Sadków II (NŻ)
Samorządowa / Kielecka (NŻ)
Sienkiewicza / Katedra
Sienkiewicza / Moniuszki
Skaryszewska / Inspektowa (NŻ)
Skaryszewska / Kmicica (NŻ)
Skaryszewska / Słowackiego
Słowackiego / Gromadzka
Słowackiego / Grzecznarowskiego (NŻ)
Słowackiego / Idalińska
Słowackiego / Kalińska
Słowackiego / Kwiatowa
Słowackiego / Ludowa
Słowackiego / Makuszyńskiego
Słowackiego / Nowogrodzka
Słowackiego / Paciaka
Słowackiego / Średnia
Słowackiego / Żeromskiego
Sołtyków / Główna
Sołtyków / Skaryszewska
Stalowa / Starokrakowska
Stańczyka / Malczewskiego (NŻ)
Stara Wola Gołębiowska / Energetyków
Stara Wola Gołębiowska I
Stara Wola Gołębiowska II
Starokrakowska / Kościół (NŻ)
Starokrakowska / Młyńska
Starokrakowska / Nadrzeczna (NŻ)
Starokrakowska / Nasypowa (NŻ)
Starokrakowska / Potkanowska
Starokrakowska / Szydłowiecka
Struga / 25 Czerwca
Struga / Niedziałkowskiego
Struga / pl. Jagielloński
Struga / Szklana
Struga / Zbrowskiego
Sucha / Limanowskiego
Sucha / Wośnicka (NŻ)
Sycyńska / Helleńska
Sycyńska / Urszuli (NŻ)
Szarych Szeregów / Warszawska (NŻ)
Szarych Szeregów / Wernera
Szklana / Kolberga (NŻ)
Szklana / Olsztyńska
Szklana / Struga

Średnia / Puławska
Średnia / Słowackiego

Toruńska / Limanowskiego
Toruńska / Wierzbicka
Traugutta / Moniuszki
Traugutta / Piłsudskiego

Uniwersytecka / Przytycka
Uniwersytecka / Szpital
Ustronie / Radomskiego

Wacyn / Osiowa
Wacyn / Szpital
Wapienna / Wolanowska
Warszawska / 11 Listopada
Warszawska / Barlickiego
Warszawska / Janiszewska (NŻ)
Warszawska / Klejowa (NŻ)
Warszawska / Kusocińskiego
Warszawska / Ofiar Firleja
Warszawska / Rondo
Warszawska / Rybna (NŻ)
Warszawska / Witosa
Warsztatowa / Potokowa (NŻ)
Warsztatowa / Rondo (NŻ)
Wernera / Chłodna
Wernera / Malczewskiego
Wernera / Mireckiego
Wernera / Zielona
Wiejska / Bukietowa
Wiejska / Łanowa
Wiejska / Południowa
Wiejska / Rolnicza
Wiertnicza / Idalińska
Wierzbicka / Czarnoleska
Wierzbicka / Gospodarcza (NŻ)
Wierzbicka / Szkoła (NŻ)
Wierzbicka / Tartaczna
Wierzbicka / Toruńska
Wierzbicka / Warsztatowa
Wincentów
Witkacego / Godowska
Witkacego / Sołtykowska (NŻ)
Witkacego / Studzienna (NŻ)
Witosa / Cmentarz
Witosa / Działki
Witosa / Rataja (NŻ)
Witosa / Silikaty
Witosa / Sita
Witosa / Warszawska
Wjazdowa / Biegunowa (NŻ)
Wojska Polskiego / Lubelska
Wojska Polskiego / Odrodzenia (NŻ)
Wojska Polskiego / Ogrodnicza (NŻ)
Wojska Polskiego / Słowackiego
Wolanowska / Areszt (NŻ)
Wolanowska / Milejowicka
Wolanowska / Spadzista
Wolanowska / Stroma
Wolanowska / Wapienna (NŻ)
Wolanowska I (NŻ)
Wośnicka / Londyńska (NŻ)
Wośniki / Samorządowa
Wośniki / Szkoła
Wośniki / Szkoła (NŻ)
Wólka Klwatecka
Wólka Klwatecka / Mroza
Wyścigowa / Czackiego
Wyścigowa / Jana Pawła II
Wyścigowa / Radomskiego

Zatopolice I (NŻ)
Zatopolice II
Zatopolice III
Zbrowskiego / Gołębiowska (NŻ)
Zbrowskiego / Leśniczówka
Zbrowskiego / Olsztyńska
Zbrowskiego / Orląt Lwowskich
Zbrowskiego / Zientarskiego
Zenonów
Zielona / Janiszew
Zielona / Sarnia (NŻ)
Zwoleńska / Kochanowskiego (NŻ)

Żelazna / Działki (NŻ)
Żelazna / RADPEC
Żeromskiego / Czachowskiego
Żeromskiego / Sienna (NŻ)
Żeromskiego / Słowackiego
Żeromskiego / Traugutta
Żółkiewskiego / Sobieskiego
Żwirki i Wigury / 11 Listopada
Żwirki i Wigury / Kusocińskiego
Żwirki i Wigury / Struga
Copyright 2000-2019 :: created by midnex.pl